Historie o których warto poczytać…

Historie o których warto poczytać…

Wtorkowy wieczór, członkowie Homini rozpoczynają o godzinie 17:15 comiesięczne zebranie. Miało być jak zwykle: omówienie projektów, plany na dalsze działania i sprawy bieżące, było jednak niezwykle, a wszystko za sprawą tajemniczej… czarnej przesyłki.

Przesyłki, która nie tylko tajemnicza, ale też dostarczona w idealnym czasie i miejscu. Wszyscy jednogłośnie podjęli decyzję o porzuceniu planu zebrania i rozpoczęcia spotkania od otworzenia tajemniczej paczki. Ten moment zostanie w nas na zawsze… Radość, szok, niedowierzanie, euforia i wielki szacunek dla „Anonimowej Osoby”, ale niech sprawę wyjaśni cytat z listu dołączonego do paczki od twórczyni tych wspaniałych maskotek:

„[…] Pewnego dnia zważyła mnie pewna osoba, która chce pozostać anonimowa. Po przelaniu środków pieniężnych poprosiła mnie abym uszyła te oto pluszaki dla Państwa podopiecznych. Mimo iż nie są one idealne, są wykonane od serca. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią tej akcji. Mam nadzieję, że te pluszaki-misiaki spodobają się i sprawią Państwa podopiecznym tyle radości ile mi sprawiło szycie ich „.

Pani Paulina handmade, trudno jest wyrazić nasz szacunek, podziw i perfekcję w wykonaniu tych maskotek. Bardzo dziękujemy za to, że z takim sercem wykonała Pani dla nas te zwierzaki. Wiemy, że wniosą one wiele uśmiechu na twarzach, radości i zabawy, a także wsparcia w trudnych chwilach naszych najmłodszych uczestników, którzy zmagają się z różnymi niepełnosprawnościami.

„Tajemnicza Osobo” – bardzo Ci dziękujemy, za Twój wkład i pomysł, który jest oryginalny, wspaniały oraz dający wiatr w skrzydła całej naszej załodze. To wspaniałe, że ktoś zadał sobie trud by wymyślić tak wspaniałą akcję, zmotywować do jej realizacji następną osobę i stworzyć historię, o której będziemy opowiadali jeszcze długo. Chcemy zapewnić, że nie ustaniemy w działaniach, pokonamy trudności i dalej będziemy wypełniać nasze cele statutowe – ponieważ dzięki takim osobom jak TY wiemy, że warto… 

O naszych planach co do maskotek, poinformujemy wkrótce, więc nie zapominajcie nas obserwować 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.