Wspominamy piknik – Podziel się uśmiechem!

Wspominamy piknik – Podziel się uśmiechem!

Na dworze szaro, buro i ponuro… my jednak z ogromnym sentymentem wspominamy Piknik „Podziel się uśmiechem”.

To właśnie tego dnia na twarzach naszych najmłodszych zagościł uśmiech. Ten piknik nie byłby tak wyjątkowy, gdyby nie ogromne serca wielu wspaniałych ludzi. Dziękujemy z całego serca Panu Tomaszowi oraz Magdalenie Pucek- właścicielom Firmy MAGPOL❤ wraz z pracownikami.❤ To właśnie dzięki Firmie MAGPOL, każde dziecko otrzymało wyjątkowy, niepowtarzalny upominek,❤❤❤? dziękujemy panu Jarosławowi Szuflak❤, sklepowi PATI&WIKI❤, Panu Robertowi Spychała❤, Panu Marcinowi Peciuch❤ oraz Panu Kazimierzowi Linkiewicz❤dziękujemy wspaniałym Animatorom z Muzula Muzyka Zabawy Animacje❤. Michasiu, a Tobie dziękujemy za przepiękne zdjęcia❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.